Figürlü Masa İsimliği
Figürlü Masa İsimliği
Mermer Masa İsimliği
Mermer Masa İsimliği
Kristal Masa İsimliği
Renkli Cam Masa İsimliği
Ahşap Masa İsimliği
Deri Masa İsimliği

Masa İsimliği
Günümüzde masa başı işlerin giderek yaygınlaşması ve mesleki statülerin önem kazanmasıyla birlikte masa isimlikleri de sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Masa başı işlerde çalışan kişilerin isimlerinin ve unvanlarının bilinilmesine yardımcı olan masa isimliği aynı zamanda birer dekoratif obje görevi de görür. Peki masa isimliği modellerini hiç detaylı incelediniz mi? İşte, masa isimliği ile ilgili merak ettiğiniz tüm her şey…

Neden Masa İsimliği Kullanmalısınız?
Masa isimlikleri sizin unvan ve isminizi göstermenin ötesinde tarzınız, hayata bakış açınız ve kişiliğiniz hakkında bazı ipuçları verir. Masa isimliği bulunan çalışma ofisi daha düzenli ve resmi gözükür. Sizinle görüşmeye gelen müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın aklında isminizle kolayca yer edinirsiniz.

Masa İsimliği Çeşitleri Nelerdir?
Masa isimlikleri yapıldığı malzemeler, tasarımları ve içerdiği figürlerle farklılık gösterebilir. Masa isimliği çeşitlerinde en çok kullanılan malzemeler genelde ahşap, cam ve deri malzemelerdir. Dikdörtgen zemin üzerine konumlandırılan dikdörtgen plaka üzerinde genelde kişinin adı, soyadı ve unvanı yer alır. İsmin yazıldığı plakanın sağ ve sol taraflarında genelde birer adet kalem yer alır. Kimi durumlarda küçük bir saat ya da kartvizitlik olabilir. Tasarım açısından bakılacak olursa çeşitli motifler, tarihi figürler ya da semboller masa isimliklerinde kullanılabilir.

Masa İsimliği Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Masa isimliği seçerken öncelikle ofisinizdeki mobilyaların renklerine uyumlu isimlikler seçebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken diğer noktalar ise şöyle sıralanabilir;

1. Yaptığınız işi yansıtan masa isimliği müşterilerinizin aklında kalmanıza yardımcı olur.

2. Seçtiğiniz masa isimlikleri sizin karakterinizle uyumlu olmalıdır.

3. İlgi çekmesi açısından çeşitli semboller, motifler ve özel tasarımlar içeren masa isimliklerini tercih edebilirsiniz.

4. Masa isimliklerinizin kaliteli malzemelerden yapılmış, insan sağlığına zararlı madde içermeyen şekilde tasarlanmış olmasına dikkat etmelisiniz.

1975’ten beri özel tasarım ürünleriyle ofis ve resmi birimlerinizde kullanabileceğiniz eşyalar üreten Alp Plaket Reklam, masa isimliği seçiminde de sizlere büyük bir çeşitlilik sunar. Ahşap, deri, cam, kristal, mermer ve figürlü masa isimliklerinden tarzınıza uygun olan masa isimliğini seçerek profesyonel iş dünyasında bir adım öne geçebilirsiniz.